DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 800-3 000 EUR/m-c
  • Firma: SAWI Personal
  • Kontakt: Tomasz Tkaczyk
  • Telefon: 510 750 105
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Opis stanowiska:

Transport regionalny w powiecie Teltow-Fläming

Rodzaj pojazdu: autobus

Praca w opcji bez systemu

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca D

Chęć podjęcia pracy od zaraz

Wymagane prawo jazdy kategorii D z kodem 95

Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Wynagrodzenie w wysokości 2800 € brutto miesięcznie

Premia inflacyjna płatna od czerwca w wysokości 200 € netto

Następujące dodatki za nadgodziny, święta oraz niedziele:

- 25 % dodatku za godziny nocne

- 20 % dodatku za pracę w soboty od godziny 13:00

- 25 % dodatku za pracę niedziele

- 35 % dodatku za pracę w święta + płatny jeden dzień wolny

- 30 % dodatku za nadgodziny powyżej 45h w tygodniu

Pozostałe premie i dodatki:

- 1000 € netto premii na start

- 1000 € brutto premii świątecznej

- 750 € brutto dodatku urlopowego

- 1000 € netto premii rocznej

Zapewnione zakwaterowanie - przez pierwsze trzy miesiące darmowe

Stała, stabilna praca w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej

Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)

Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne

Opłacanie składek emerytalnych

Ustawową ilość dni urlopowych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: [email protected] bądź telefonicznie pod numerem: 0048 575 455 740

Administratorem Pani/Pana danych jest SAWI PERSONAL sp. z o.o. ,Pl. Stanisława Staszica 9 / 16, 50-223 Wrocław, NIP: 8982288046, REGON: 524290104, KRS: 0001015384.

Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu oraz przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, wycofania zgody oraz wyrażenia sprzeciwu, o ile pozwalają na to przepisy prawa. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych opisane są w Klauzuli informacyjnej znajdą Państwo na stronie www.sawi-personal.com w zakładce Polityka prywatności – RODO

Numer agencji (KRAZ): 29273